7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye

Varenummer (SKU): 41781436612781 Kategori: Tag:
Flere billeder

kr. 189,00

(85 kundeanmeldelser)

Søde bukser/leggings fra danske Konges Sløjd – Bukserne kommer med smukt pointelle-mønster og matcher resten af kollektionen. Bukserne går til børn i alle aldre. De kommer i en 100% økologisk GOTS-bomuldskvalitet.

* Materiale: 100% GOTS-bomuld
* V … læs mere her

Er Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie - Tigers Eye på lager?

Annonce
Køb Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie - Tigers Eye

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie - Tigers Eye

Mange leder efter den billigste Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Konges Sløjd hos Naturebaby.dk

Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye Fakta

  • Navn: Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye
  • Mærke: Konges Sløjd
  • Økologisk og bæredygtigt: Ja
  • Pris: Kr. 189.00
  • Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
  • Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
  • Kategori: Tøj og sko > Tøj til børn > Bukser

Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye fra Konges Sløjd – 100% økologi og bæredygtighed

Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye kan alle børnefamilier lide, og det er der ikke noget at sige til, når man kigger på kvalitet kontra pris – her får du meget for pengene. Når vores tanker er omkring børnene, vil vi ikke gå ned på kvalitet, og hvis du køber Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye er du godt på vej. Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye sælges hos webshoppen Naturebaby.dk. Når behovet melder sig for babypuder, flaskevarmere eller sengerande, har du heldet med dig her på siden – med alle de varer har vi det, du mangler. Vil du mindske risikoen for, at din barnevogn går i stykker, så er det vigtigt, du passer på den. De vigtigste ting at holde øje med er stellet, hjulene og tekstilerne. Når du passer og plejer din barnevogn, vil den holde værdien meget bedre, og dit barn tager sig jo også bedre ud i en ren og velholdt vogn.

Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye til de små

Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye er klar til dig her i shoppen. Du finder den i den eftertragtede varegruppe Tøj og sko > Tøj til børn > Bukser. Vidste du, at du også får hele 30 dages returret med når du køber din vare. Det er efterhånden velkendt at online shoppere køber deres Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye fra den meget brugte forhandler Naturebaby.dk, der giver dig det store udvalg af de produkter du leder efter. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her kan du helt sikkert finde noget du kan li, deriblandt også det produkt på denne side. Købes der ind i online webshops sparer du penge- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.

Husk at når du køber varer i webshops, er du sikret lidt bedre rettigheder, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Varer som er købt i en dansk webshop, skal have returret i 14 dage. når du har handlet dine varer, og du kan finde webshops der giver mere det er slet ikke ualmindeligt, at få 30, 60 eller 90 dages returret i dag. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, som gør det let at sammenligne priser, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og du kan faktisk sammenligne priser når du har lyst, uden at være afhængig af butikkers åbningstider. En anden ting du også slipper for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, og det kan frit vælges, når du angiver leveringadresse. I onlineshoppen er der ingen kø så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.

85 reviews for Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie - Tigers Eye

Vær den første til at anmelde “Konges Sløjd pointelle leggings, Minnie – Tigers Eye”